Датчик потоку Sick FUM-H015F1MB50000
  • Витратоміри
  • FUM-H015F1MB50000
FUM-H015F1MB50000  248632 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1082020
  • Робоча температура: 0 °C ... +95 °C, до 143 °C на 60 хвилин
  • Робочий тиск: –0, 5 bar ... 16 bar
  • Електропровідність: Без обмежень
  • Точність вимірювального елемента: ± 1 % від виміряного значення
  • Відтворюваність: 0,5 %
  • Дозвіл: 10 ml/min
  • Оцінка: 12 ms
  • Напруга живлення: 12 V DC ... 30 V DC
  • Споживана потужність: < 3 W без вихідного навантаження
  • Вихідний сигнал: 1 x аналоговий вихід: 4–20 мА, 2 x цифровий вихід/вхід (конфігурований)
  • Вихідне навантаження: 4 mA ... 20 mA, 500 Ом при Uv 15 ≥ В, 350 Ом при Uv 12 ≥ В< /li>
  • Нижній рівень сигналу: 3,5 mA ... 3,8 mA
  • Верхній рівень сигналу: 21,5 mA ... 20,5 mA
  • Цифровий вихід: ≤ 100 mA
  • Імпульсний вихідний сигнал: 50 µs ... 2 s
  • Імпульсний вихід / Частотний вихід: 0–10 кГц
  • Сигнальна напруга HIGH: > (Ув - 4 В)
  • Сигнальна напруга LOW: < 3 V
  • Індуктивне навантаження: < 1 H
  • Ємнісне навантаження: < 100 nF, < 2,5 nF (IO-Link),
  • ЕМС: EN 61326-1, EN 61326-2-3
  • Кордон перемикаючих входів: Напруга HIGH > 16,0 В, Напруга LOW < 4,0 В
  • Середнє напрацювання до відмови: > 63 років
  • Технічні підключення: DIN 11851 DN 15
  • Матеріали, що стикаються з середовищем дой: Нержавіюча сталь 1.4404 (Ra ≤ 0,8 мкм)
  • Конструкція корпусу: З оглядовим склом із PMMA (акрилове скло)
  • < li>Тип захисту: IP67/IP69 (DIN EN 60529)
  • Вага: Ок. 2 kg
  • Діапазон температур під час роботи: 0 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +80 °C