Фотоелектричний датчик Sick GL10-F7551
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • GL10-F7551
GL10-F7551  133962 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1077821
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 20 mm x 50 mm x 39 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0,15 m ... 12 m , 0,15 m ... 10 m ,
  • Відстань спрацьовування: 0,3 m ... 9,5 m , 0,3 m ... 8 m ,
  • Вигляд випромінювання: Бачне червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 58 мм (5 м)
  • Довжина хвилі: 625 nm
  • Налаштування: Відсутня
  • Спеціальні випадки застосування: Виявлення об'єктів, загорнутих у плівку
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 20 mA
  • Перемикаючий вихід : PNP
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТІ МНО
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 1 ms
  • Частота перемикання: 500 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом M12, 4-конт., 300 мм
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Схеми захисту: A , B , C , D , < /li>
  • Клас захисту: III
  • Вага: 70 g
  • Поляризаційний фільтр: ✔
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS/PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 60947-5-2
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C