Фотоелектричний датчик Sick GL10-P1111
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • GL10-P1111
GL10-P1111  133971 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1065876
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 20 mm x 50 mm x 39 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 0,08 m ... 15 m , 0,08 m ... 12 m ,
  • Відстань спрацьовування: 0,15 m ... 12 m , 0,15 m ... 10 m ,
  • Вигляд випромінювання: Бачне червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 58 mm (5 m)
  • Довжина хвилі: 625 nm
  • Налаштування: Відсутня< /li>
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 20 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Вибирається, через перемикач СВІТЛО/ТЕМНО (L/D)< /li>
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: кабель ь, 3-жильний, 2 m
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Перетин дроту: 0,14 mm²
  • Схеми захисту: A, B, C, D ,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 90 g
  • Поляризаційний фільтр: ✔
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS/PMMA< /li>
  • Тип захисту: IP67
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 60947-5-2
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C