Фотоелектричний датчик Sick GRL18-P2432
  • Фотоелектричні датчики
  • GRL18-P2432
GRL18-P2432  137984 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1066557
  • Принцип датчика/виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 73,5 mm
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 175 mm (7 m)
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Налаштування: Потенціометр
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: UV — (≤ 3 В)/ок. 0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz < /li>
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Діапазон температур при роботі: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C