Фотоелектричний датчик Sick GRL18S-F1336
  • Фотоелектричні датчики
  • GRL18S-F1336
GRL18S-F1336  138028 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1059532
  • Принцип датчика/виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 38,1 mm
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 175 mm (7 m)
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Налаштування: Відсутня
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: ТЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: U V - (≤ 3 В)/ок. 0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz < /li>
  • Вигляд підключення: Кабель, 3-жильний, 2 m
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Діапазон температур при роботі: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C