Фотоелектричний датчик Sick GRL18S-F2338
  • Фотоелектричні датчики
  • GRL18S-F2338
GRL18S-F2338  137993 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1058211
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 38,1 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1
  • Оптична вісь: Радіальна
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 175 mm (7 m)
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Налаштування: Відсутня
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: ТЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: U V - (≤ 3 В)/ок. 0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz < /li>
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 3-конт.
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 ° C
  • Діапазон температур при зберіганні: -40 °C ... +70 °C