Фотоелектричний датчик Sick GRL18S-P2436
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • GRL18S-P2436
GRL18S-P2436  138030 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1069072
  • Принцип датчика/виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 38,1 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1
  • Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 0,03 m ... 7,2 m
  • Відстань спрацьовування: 0,06 m ... 6 m
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 175 mm (7 m)
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Налаштування: Відсутня
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вид підключення: Роз' ем M12, 4-конт.
  • Схеми захисту: A , B , D ,
  • Клас захисту: III
  • Поляризаційний фільтр: ✔
  • < li>Матеріал корпусу: Пластик, ABS
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Комплект поставки: Кріпильна гайка (2 шт.)
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 60947-5-2
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C