Фотоелектричний датчик Sick GRL18SG-P1157
  • Фотоелектричні датчики
  • GRL18SG-P1157
GRL18SG-P1157  130999 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1066940
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора, Подвійна лінза
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 38,1 mm
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 175 mm (7 m)
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Спеціальні випадки застосування: Виявлення прозорих об'єктів
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ ТЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: UV — (≤ 3 В)/ок. 0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz < /li>
  • Вигляд підключення: Кабель, 4-жильний, 2 m
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Тип захисту: IP67
  • Комплект постачання: Кріпильна гайка (2 шт.), Відбивач P250
  • Спеціальне виконання: Виявлення прозорих об'єктів
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 60947-5-2
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C