Фотоелектричний датчик Sick GRSE18S-F2336
  • Фотоелектричні датчики
  • GRSE18S-F2336
GRSE18S-F2336  138006 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1058214
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 38,1 mm
  • Вигляд випромінювання: Бачне червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 250 mm (10 m)
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Налаштування: Відсутня
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму : 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: ТЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: UV — ( ≤ 3 В)/бл. 0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz < /li>
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 3-конт.
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберігання: –40 °C ... +70 °C