Фотоелектричний датчик Sick GRSE18S-N2427
  • Фотоелектричні датчики
  • GRSE18S-N2427
GRSE18S-N2427  139369 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1069631
  • Принцип датчика/виявлення: Однопрохідний датчик (на перетин променя)
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 38,1 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1
  • Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 0 m ... 15 m
  • Відстань спрацьовування: 0 m ... 10 m
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • < li>ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 420 mm (10 m)
  • Довжина хвилі: 850 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 270°, Потенціометр
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: NPN
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Тип захисту: IP67
  • < li>Комплект постачання: Кріпильна гайка (4 шт.)
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 60947-5-2
  • Тестовий вхід: Випромінювач вимкнений при «Тест» 0 В< /li>
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C