Фотоелектричний датчик Sick GRTE18-N1147
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • GRTE18-N1147
GRTE18-N1147  133001 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1066544
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, енергетичний
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 71,5 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1
  • Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 5 мм ... 550 мм
  • Відстань спрацьовування: 10 мм ... 400 мм
  • Вигляд випромінювання: Бачне червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМКНЕННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 9 mm (400 mm)
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Налаштування: Потенціометр
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму : 30 mA
  • Перемикаючий вихід: NPN
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Сигнальна напруга NPN HIGH / LOW: Ок. UV/ ≤ 3 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 1.000 µs
  • Частота перемикання: 500 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 4-жильний, 2 m
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Схеми захисту: A , B , D ,
  • Клас захисту: III
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Комплект поставки: Кріпильна гайка (2 шт.)
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 60947-5-2
  • Діапазон температур при роботі: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • № файлу UL: E348498
  • СД-індикатор зелений: Індикатор живлення
  • : Постійно увімкнений: живлення увімкн.
  • СД-індикатор жовтий: Стан прийому променя
  • : Постійно включений: об'єкт присутній
  • : Постійно вимкнений: об'єкт відсутній