Фотоелектричний датчик Sick GRTE18-P1142
  • Фотоелектричні датчики
  • GRTE18-P1142
GRTE18-P1142  133022 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1066548
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, енергетичний
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 71,5 mm
  • Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 5 мм ... 550 мм
  • Відстань спрацьовування: 10 мм ... 400 мм
  • Вигляд випромінювання: Бачне червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМКНЕННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 9 mm (400 mm)
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Налаштування: Потенціометр
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму : 30 mA
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH /LOW: UV - (≤ 3 В)/ок. 0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 1.000 µs
  • Частота перемикання: 500 Hz < /li>
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA
  • Тип захисту: IP67< /li>
  • Комплект поставки: Кріпильна гайка (2 шт.)
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 60947-5-2
  • Діапазон температур під час роботи: –25 ° C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C
  • : Постійно увімкнений: об'єкт присутній< /li>
  • : Постійно вимкнений: об'єкт відсутній