Фотоелектричний датчик Sick GRTE18-P2417
  • Фотоелектричні датчики
  • GRTE18-P2417
GRTE18-P2417  137974 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1064923
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, енергетичний
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 73,5 mm
  • Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 3 мм ... 115 мм
  • Відстань спрацьовування: 5 мм ... 100 мм
  • Вигляд випромінювання: Бачне червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 8 мм (100 мм)
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Налаштування: Потенціометр
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму : 30 mA
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH /LOW: UV - (≤ 3 В)/ок. 0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 1.000 µs
  • Частота перемикання: 500 Hz < /li>
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберігання: –40 °C ... +70 °C
  • № файлу UL: E348498
  • СД-індикатор зелений: Індикатор живлення
  • : Постійно увімкнений: живлення увімкн.
  • СД-індикатор жовтий: Стан прийому променя
  • : Постійно включений: об'єкт присутній
  • : Постійно вимкнений: об'єкт не присутній
  • < /ul>