Фотоелектричний датчик Sick GRTE18S-F234X
  • Фотоелектричні датчики
  • GRTE18S-F234X
GRTE18S-F234X  132993 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1059488
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, енергетичний
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 38,1 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1
  • Оптична вісь: Радіальна, абсолютно плоска< /li>
  • Дистанція роботи, макс.: 5 мм ... 550 мм
  • Відстань спрацьовування: 10 мм ... 400 мм
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 9 mm (400 mm)
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: ТЕМНО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: UV - (≤ 3 В)/ок. 0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 1.000 µs
  • Частота перемикання: 500 Hz < /li>
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 3-конт.
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C