Фотоелектричний датчик Sick GRTE18S-N1117
  • Фотоелектричні датчики
  • GRTE18S-N1117
GRTE18S-N1117  139283 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1069581
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, енергетичний
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 38,1 mm
  • Оптична вісь: Осьова
  • Дистанція роботи, макс.: 3 мм ... 115 мм
  • Відстань спрацьовування: 5 мм ... 100 мм
  • Вигляд випромінювання: Бачне червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 8 мм (100 мм)
  • Довжина хвилі: 650 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • Перемикаючий вихід: NPN
  • Функція вихідного сигналу: Комплементарний
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ТЕМНО
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 1.000 µs
  • Частота перемикання: 500 Hz
  • Вигляд підключення : Кабель, 4-жильний, 2 m
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C