Фотоелектричний датчик Sick GRTE18S-P135ZS01
  • Фотоелектричні датчики
  • GRTE18S-P135ZS01
GRTE18S-P135ZS01  137947 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1065711
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, енергетичний
  • Розміри (Ш x В x Г): 18 mm x 18 mm x 38,1 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Циліндричний
  • Діаметр різьблення (корпус): M18 x 1
  • Оптична вісь: Осьова, абсолютно плоска< /li>
  • Дистанція роботи, макс.: 5 мм ... 550 мм
  • Відстань спрацьовування: 10 мм ... 400 мм
  • Вигляд випромінювання: Інфрачервоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 26 mm (400 mm)
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 30 mA
  • < li>Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: UV — (≤ 3 В)/ок. 0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: < 1.000 µs
  • Частота перемикання: 500 Hz < /li>
  • Вигляд підключення: Кабель, 3-жильний, 2 m
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Схеми захисту: A , B , D ,
  • Клас захисту: III
  • Спеціальний продукт: ✔
  • Матеріал корпусу: Метал, Латунь нікельована та ABS (пластмаса)
  • Матеріал, оптика: Пластик, PMMA< /li>
  • Тип захисту: IP67
  • Комплект постачання: Кріпильна гайка (2 шт.)
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 60947-5-2
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C