Фотоелектричний датчик Sick GTE10-P1211
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • GTE10-P1211
GTE10-P1211  128537 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1065865
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, енергетичний
  • Розміри (Ш x В x Г): 20 mm x 50 mm x 39 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 20 мм ... 1.300 мм
  • Відстань спрацьовування: 40 мм. .. 950 mm
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 28 mm (1.400 mm)
  • Довжина хвилі: 625 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 20 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Вибирається, через перемикач СВІТЛО/ТЕМНО (L/D)
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 3-жильний, 2 m
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Переріз проводу: 0,14 мм²
  • Схеми захисту: A , B , C , D ,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 90 g
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS/PMMA
  • Тип захисту: IP67
  • Електромагнітна сумісність (ЕМС): EN 60947 -5-2
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +60 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C