Фотоелектричний датчик Sick GTE10-P4211
  • Фотоелектричні датчики
  • GTE10-P4211
GTE10-P4211  133963 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1064697
  • Принцип датчика/ виявлення: Датчик з відображенням від об'єкта, енергетичний
  • Розміри (Ш x В x Г): 20 mm x 50 mm x 39 мм
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Дистанція роботи, макс.: 20 мм ... 1.300 мм
  • Відстань спрацьовування: 40 мм. .. 950 mm
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • ДЖЕРЕЛО ВИМИКАННЯ: Світлодіод PinPoint
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 28 mm (1.400 mm)
  • Довжина хвилі: 625 nm
  • Налаштування: Потенціометр, 270°
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 Vss
  • Споживання струму: 20 mA
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип перемикання: СВІТЛО/ ТЕМНО
  • Тип перемикання на вибір: Вибирається, через перемикач СВІТЛО/ТЕМНО (L/D)
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: ≤ 500 µs
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Схе ми захисту: A , B , C , D ,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 35 g
  • Діапазон температур під час роботи: –30 °C ... +60 ° C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +70 °C