Світлова завіса Sick HLG2-050E811
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Світлові завіси
  • HLG2-050E811
HLG2-050E811  128001 - 2 - trade-control.com.ua
  • Актикул: 1041849
  • Принцип роботи датчика: Передавач/приймач
  • Мінімальний розмір об'єкта, що детектується (MDO): Паралельні промені, 2 mm
  • Відстань між променями: 2 mm
  • Кількість променів: 26
  • Висота контролю: 50 mm
  • Довжина хвилі: 950 nm
  • Напруга живлення UV: Пост. струм 15 V ... 30 V
  • Споживаний струм передавача: < 100 mA
  • Залишкова пульсація: < 5 V< sub>ss
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Вихідне навантаження, ємнісне: 100 nF
  • Вихідне навантаження, індуктивне: 1 H
  • Час ініціалізації: 0,8 s
  • Переключаючий вихід: 2 x NPN
  • Вихідний режим: Q «ТЕМНО» < /li>
  • Калібрувальне введення: PNP
  • Розміри (Ш x В x Г): 34 mm x 123 mm x 29 mm
  • Вигляд підключення: Роз'єм М12, 8-конт .
  • Матеріал корпусу: Алюміній
  • Індикація: LED
  • Синхронізація: Кабель
  • Тип захисту: IP54
  • Клас захисту: III
  • Вага : 135 g
  • Лицьова панель: PMMA
  • Максимальна дальність сканування: 2 м
  • Мінімальна дальність сканування: ≥ 0 mm
  • Дистанція роботи : 1, 5 m
  • Оцінка: Паралельні промені, 3 ms
  • Тип захисту: IP54
  • Удароміцність: 10 g / DIN EN 60068-2-29 / 16 ms< /li>
  • Вібростійкість: 5 g, 10 Hz ... 55 Hz (IEC 68-2-6)
  • ЕМС: EN 60947-5-2
  • Нечутливість до зовнішнім джерелам світла: Непрямий: ≤ 50.000 lx
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C .. +70 °C
  • Категорія: Перемикаючі автоматизовані світлові завіси
  • Відстань між променями: 2 мм