Індуктивний датчик Sick IM12-04BPS-ZC1
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IM12-04BPS-ZC1
IM12-04BPS-ZC1  257693 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 7900037
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Стандарт
  • Розмір різьблення: M12 x 1
  • Діаметр: Ø 12 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 4 mm
  • Монтаж: Врівень
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Нормально відкритий
  • Електричне виконання : Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 1,2 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 100 ms
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +70 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, нікельована латунь
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик
  • Довжина корпусу : 65 mm
  • Корисна довжина різьблення: 43 mm
  • Макс. момент затягування: ≤ 10 Nm
  • MTTFD: 192 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 6 мм
  • B: 12 мм
  • C: 12 мм
  • D: 12 mm< /li>
  • E: 2 мм
  • F: 32 мм
  • Монтаж: врівень
  • Відстань спрацьовування: 4 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: PNP
  • Функція вихідного сигналу: NC
  • Серія: IM Standard
Інші товари категорії:
  • IHM06-02BPOVW2G
    • Монтаж: врівень
    • Відстань спрацьовування: 2 мм