Індуктивний датчик Sick IM12-04NPS-ZUK
  • Індуктивні датчики
  • IM12-04NPS-ZUK
IM12-04NPS-ZUK  257694 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1017427
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Короткий корпус
  • Розмір різьблення: M12 x 1
  • Діаметр: Ø 12 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 4 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 2.000 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 3-жильний, 2 m
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 1,5 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 2 ms
  • Гістерезис: 1 % . .. 10 %
  • Відтворюваність: ≤ 1 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 %
  • ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 300 mA
  • Матеріал кабелю: PUR/PVC
  • Поперечний перетин кабелю: 0,25 мм²
  • Захист від обриву проводів: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C .. +75 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, нікельована латунь
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик
  • Довжина корпусу: 35 mm
  • Корисна довжина різьблення: 30 мм
  • Макс. момент затягування: 7 Nm
  • MTTFD: 2.519 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 12 мм
  • B: 24 mm
  • C: 12 mm
  • D: 12 mm
  • E: 8 мм
  • F: 32 мм
  • Монтаж: з виступаючою частиною
  • Відстань спрацьовування: 4 мм
Інші товари категорії:
  • IM12-02BPS-ZC1
    • Монтаж: врівень
    • Відстань спрацьовування: 2 мм