Індуктивний датчик Sick IM18-05BNS-ZW1
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IM18-05BNS-ZW1
IM18-05BNS-ZW1  257732 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6011988
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Стандарт
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Діаметр: Ø 18 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 5 mm
  • Монтаж: Врівень
  • Частота перемикання: 600 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 3-жильний, 2 m
  • Перемикаючий вихід: NPN
  • Функція виходу: Нормально відкритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 1 V
  • Споживання струму: 20 mA
  • Затримка готовності: ≤ 100 ms
  • Постійний струм Ia: ≤ 400 mA
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Поперечний переріз кабелю: 0 ,34 mm²
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Удароміцність та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +70 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, нікельована латунь
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик
  • Довжина корпусу: 50 мм
  • Корисна довжина різьблення: 40 мм
  • Макс. момент затягування: 30 Nm
  • MTTFD: 93 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 9 мм
  • B: 18 мм
  • C: 18 мм
  • D: 15 мм< /li>
  • E: 3,6 мм
  • F: 40 мм
  • Монтаж: врівень
  • Відстань спрацьовування: 5 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: NPN
  • Функція вихідного сигналу: NC
  • Серія: IM Standard
Інші товари категорії:
  • IQ20-07BPPDQ0S
    • Монтаж: врівень
    • Відстань спрацьовування: 7 мм