Індуктивний датчик Sick IM18-05BUS-ZU0
  • Індуктивні датчики
  • IM18-05BUS-ZU0
IM18-05BUS-ZU0  128893 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 7902122
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Стандарт
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Діаметр: Ø 18 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 5 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 4 ,05 mm
  • Монтаж: Рівень
  • Частота перемикання: 25 Hz , 100 Hz ,
  • Вигляд підключення: Кабель, 2-жильний, 2 m
  • Функція виходу: Нормально відкритий
  • Електричне виконання: Перем./пост. струм, 2-провідний
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 20 V AC/DC ... 250 V AC/DC
  • Падіння напруги: ≤ 6,5 V AC, ≤ 6 V DC
  • Затримка готовності: ≤ 8 ms
  • Гістерезис: 1 % ... 15 %
  • Відтворюваність: ≤ 10 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 %
  • ЕМС: EN 55011, клас В
  • Постійний струм Ia: ≤ 350 mA , ≤ 250 mA , ≤ 100 mA ,
  • Залишковий струм: ≤ 2,5 mA (AC 250 V), ≤ 1,3 mA (AC 110 V), ≤ 0,8 mA (DC 24 V),
  • Мінімальний струм навантаження: ≥ 5 mA
  • Короткочасний струм: 2,2 A
  • Матеріал кабелю: Поліуретан
  • Поперечний переріз кабелю: 0,5 мм²
  • Захист від короткого замикання: –
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість і вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +80 °C
  • Матеріал корпусу : Латунь, нікельований
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, PBT
  • Довжина корпусу: 80 mm
  • Корисна довжина різьблення: 58 мм
  • Макс. момент затягування: ≤ 35 Nm
  • Клас захисту: II
  • Розрахункова напруга на ізоляції U i: AC 250 V
  • Категорія споживання: AC-140 , DC-13 ,
  • Ступінь забруднення: 3
  • Максимально допустиме імпульсна напруга: 4 kV
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть змінюватись
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,8
  • Алюміній (Al): Ок. 0,45
  • Мідь (Cu): Ок. 0,4
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 0 мм
  • B: 18 мм
  • C: 18 мм
  • D: 15 мм< /li>
  • E: 0 мм
  • F: 40 мм
  • Монтаж: врівень
  • Відстань спрацьовування: 5 мм
Інші товари категорії:
  • IMM05-0B8PSVR8S
    • Монтаж: врівень
    • Відстань спрацьовування: 0.8 мм