Індуктивний датчик Sick IM18-08NPS-ZCK
  • Індуктивні датчики
  • IM18-08NPS-ZCK
IM18-08NPS-ZCK  257751 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1017433
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Короткий корпус
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Діаметр: Ø 18 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 8 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 1,5 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 10 ms
  • Гістерезис: 1 % . .. 10 %
  • Відтворюваність: ≤ 2 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 %
  • ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 300 mA
  • Захист від обриву проводів: ✔
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +75 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, нікельована латунь
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик
  • Довжина корпусу: 45 mm
  • Корисна довжина різьблення: 22 mm
  • Макс. момент затягування: ≤ 25 Nm
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 18 мм
  • B: 36 мм
  • C: 18 мм
  • D: 24 мм< /li>
  • E: 16 мм
  • F: 64 мм
  • Монтаж: з виступаючою частиною
  • Відстань спрацьовування: 8 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: PNP
Інші товари категорії:
  • IM12-04BPS-ZWK
    • Монтаж: врівень
    • Відстань спрацьовування: 4 мм