Індуктивний датчик Sick IM18-10NPP-ZC1
  • Індуктивні датчики
  • IM18-10NPP-ZC1
IM18-10NPP-ZC1  257783 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6020965
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Стандарт
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Діаметр: Ø 18 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 10 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 8 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 300 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Переключаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Комплементарний
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 1 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 100 ms
  • Постійний струм Ia: ≤ 400 mA
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 g, 11 ms/10 ... 55 Hz
  • Діапазон температур при роботі: –25 °C ... +70 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, нікельована латунь
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик
  • Довжина корпусу: 64 mm
  • Корисна довжина різьблення: 40 мм
  • Макс. момент затягування: ≤ 30 Nm
  • MTTFD: 93 років
  • DCavg: 0 %
  • Сталь St37 (Fe): 1
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,8
  • Алюміній (Al): Ок. 0,45
  • Мідь (Cu): Ок. 0,4
  • Латунь (Ms): Ок. 0,4
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 18 мм
  • B: 36 мм
  • C: 18 мм
  • D: 24 мм< /li>
  • E: 12 мм
  • F: 64 мм
  • Монтаж: з виступаючою частиною
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: PNP
  • Функція вихідного сигналу: комплементарний
  • Серія: IM Standard
Інші товари категорії:
  • IME08-2N5POZT0S
    • Відстань спрацьовування: 2.5 мм