Індуктивний датчик Sick IM18-12NNS-ZQD
  • Індуктивні датчики
  • IM18-12NNS-ZQD
IM18-12NNS-ZQD  257772 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6032715
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Стандарт
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Діаметр: Ø 18 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 12 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання : 300 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель з роз'ємом M12, 4-конт., 1 m
  • Перемикаючий вихід: NPN
  • Функція виходу: Нормально відкритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP67
  • Спеціальна опція: Включаючи зубчасті шайби
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 1 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 100 ms< /li>
  • Гістерезис: 2 % ... 15 %
  • Відтворюваність: ≤ 5 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 % ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2 Постійний струм Ia: ≤ 400 mA
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Поперечний переріз кабелю: 0,34 mm²
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур при роботі: –25 °C ... +70 ° C
  • Матеріал корпусу: Латунь, нікельована латунь
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик
  • Довжина корпусу: 50 mm
  • Корисна довжина різьблення : 32 мм
  • Макс. момент затягування: ≤ 30 Nm
  • MTTFD: 93 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 18 мм
  • B: 36 mm
  • C: 18 mm
  • D: 36 mm< /li>
  • E: 16 мм
  • F: 96 мм
  • Монтаж: з виступаючою частиною
  • Відстань спрацьовування: 12 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: NPN
  • Функція вихідного сигналу: NC
  • Серія: IM Standard
Інші товари категорії:
  • IMM04-01BPOVU2S
    • Монтаж: врівень
    • Відстань спрацьовування: 1 мм