Індуктивний датчик Sick IM30-22BPO-ZCK
  • Індуктивні датчики
  • IM30-22BPO-ZCK
IM30-22BPO-ZCK  134527 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6025568
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Короткий корпус
  • Розмір різьблення: M30 x 1,5< /li>
  • Діаметр: Ø 30 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 22 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 17,82 mm
  • Монтаж: Псевдозаподлицо
  • Частота перемикання: 200 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Нормально закритий
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 20 %
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 200 ms< /li>
  • Гістерезис: 1 % ... 15 %
  • Відтворюваність: ≤ 5 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 % ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2 Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +70 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, хромована
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, PTB
  • Довжина корпусу: 48,5 мм
  • Корисна довжина різьблення: 35 мм
  • Макс. момент затягування: ≤ 70 Nm
  • A: 22 мм
  • B: 50 mm
  • C: 30 mm
  • D: 66 mm< /li>
  • E: 6 мм
  • F: 220 мм
  • Монтаж: псевдозаподліцо
  • Відстань спрацьовування: 22 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: PNP
Інші товари категорії:
  • IME12-04BDSZQ9S
    • Монтаж: врівень
    • Відстань спрацьовування: 4 мм