Індуктивний датчик Sick IM30-40NPS-ZC1
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IM30-40NPS-ZC1
IM30-40NPS-ZC1  128964 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6027522
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Стандарт
  • Розмір різьблення: M30 x 1,5
  • Діаметр: Ø 30 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 40 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa : 32,4 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 100 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Нормально відкритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP67
  • Особливі властивості: Потрійна відстань спрацьовування
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 20 %
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 200 ms< /li>
  • Гістерезис: 1 % ... 15 %
  • Відтворюваність: ≤ 5 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 % ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2 Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +70 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, хромована
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, PTB
  • Довжина корпусу: 73,5 мм
  • Корисна довжина різьблення: 42 mm
  • Макс. момент затягування: ≤ 70 Nm
  • MTTFD: 422 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть змінюватись
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,78
  • Алюміній (Al): Ок. 0,42
  • Мідь (Cu): Ок. 0,37
  • Латунь (Ms): Бл. 0,47
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 40 мм
  • B: 120 мм
  • C: 30 mm
  • D: 120 mm< /li>
  • E: Алюміній: 25 мм, Сталь: 35 мм, Латунь: 25 мм, Нержавіюча сталь: 20 мм
  • F: 400 мм
  • Монтаж: з виступаючою частиною
  • Відстань спрацьовування: 40 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: PNP
  • Функція вихідного сигналу: NC
  • Серія: IML
Інші товари категорії:
  • IME12-10NPSZC0S
    • Відстань спрацьовування: 10 мм