Індуктивний датчик Sick IMA18-08NE1ZW2S
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IMA18-08NE1ZW2S
IMA18-08NE1ZW2S  258260 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 258260
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1105020
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Діаметр: Ø 18 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 0 mm ... 8 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Вигляд підключення: Кабель, 4-жильний , 2 m
  • Функція виходу: Аналоговий
  • Точність відтворення: 0,3 mm
  • Стабільність повторюваності (TA пост.) : ± 0,1 mm
  • Тип захисту: IP67
  • Особливі властивості: Аналоговий вихід
  • Напруга живлення: 15 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 20 %
  • Затримка готовності: ≤ 30 ms
  • Відхилення температури (від Sr): ≤ 10 %< /li>
  • Струм холостого ходу тип.: ≤ 12 mA
  • Макс. опір навантаження на QA1: ≥ 2 kΩ
  • Макс. опір навантаження на QA2: 400 Ω Ub = 15 V
  • Вихідна напруга на QA1: s = 0 mm: 0 V –0/+ 0,6 V (23 °C), s = 4 мм: 5,6 V +/-0,6 V (23 °C), s = 8 мм: 10 V +/-0,6 V (23 °C) ),
  • Вихідний струм на QA2: s = 0 mm: 4 mA +/-0,8 mA (23 °C), s = 8 mm: 20 mA + /-0,8 mA (23 °C),
  • Вихідна напруга: 0 V ... 10 V
  • Вихідний струм: 4 mA ... 20 mA
  • Діапазон: 500 Hz
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C . .. +70 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, хромована
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик
  • Довжина корпусу: 67 mm
  • Корисна довжина різьблення: 42 мм
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 18 мм
  • B: 36 мм
  • C: 18 мм
  • D: 24 мм< /li>
  • E: 16 мм
  • F: 64 мм
  • Монтаж: з виступаючою частиною
  • Відстань спрацьовування: 8 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: аналоговий
  • Серія: IMA
Інші товари категорії:
  • IMA12-06BE3ZC0K
    • Монтаж: псевдозаподліцо
    • Відстань спрацьовування: 6 мм