Індуктивний датчик Sick IMA30-20BE1ZC0K
  • Індуктивні датчики
  • IMA30-20BE1ZC0K
IMA30-20BE1ZC0K  128915 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6041795
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Розмір різьблення: M30 x 1,5
  • Діаметр: Ø 30 mm< /li>
  • Відстань спрацьовування Sn: 0 mm ... 20 mm
  • Монтаж: Псевдозаподлицо
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4- конт.
  • Функція виходу: Аналоговий
  • Точність відтворення: 0,3 mm
  • Стабільність повторюваності (TA пост.): ± 0,05 mm
  • Роздільна здатність: ≤ 5 µm
  • Тип захисту: IP67
  • Особливі властивості: Аналоговий вихід
  • Напруга живлення: 15 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 20 %
  • Затримка готовності: ≤ 50 ms
  • Відхилення температури (від S r): ≤ 10 %
  • Струм холостого ходу тип.: ≤ 12 mA
  • Тік навантаження: ± 10 mA
  • Макс. опір навантаження: ≤ 400 Ω Ub = 15 V, ≤ 1.000 Ω Ub = 30 V,
  • Вихідна напруга на QA1: s = 0 mm: 0 V/-0 + 0,4 V (23 °C), s = 10 мм: +5,2 V/ +-0,4 V (23 °C), s = 20 мм: +10 В/ +-0,4 V (23 °C),
  • Вихідний струм на QA2: s = 0 mm: 4 mA/+-0,8 mA (23 °C), s = 20 mm: 20 mA +/-0,8 mA (23 °C),
  • Вихідна напруга: 0 V ... 10 V
  • Діапазон: 200 Hz
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +70 °C
  • Матеріал корпусу : Латунь, хромована
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, PTB
  • Довжина корпусу: 48,5 mm
  • Корисна довжина різьблення: 27 mm
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть змінюватися
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,65
  • Алюміній (Al): Ок. 0,2
  • Мідь (Cu): Ок. 0,17
  • Латунь (Ms): Бл. 0,3
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 25 мм
  • B: 50 mm
  • C: 30 mm
  • D: 60 mm< /li>
  • E: 6 мм
  • F: 200 мм
  • Монтаж: псевдозаподліцо
Інші товари категорії:
  • IMC12-04BPPVC0SB02
    • Монтаж: врівень
    • Відстань спрацьовування: 4 мм