Індуктивний датчик Sick IMB18-08BDSVC0S
  • Індуктивні датчики
  • IMB18-08BDSVC0S
IMB18-08BDSVC0S  138546 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1074373
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Стандарт
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Діаметр: Ø 18 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 8 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 6 ,48 mm
  • Монтаж: Псевдозаподлицо
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Тип захисту: IP68 , IP69K ,
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 4 V , ≤ 4,5 V ,
  • Затримка готовності: ≤ 100 ms
  • Гістерезис: 3 % ... 20 %
  • Відтворюваність: ≤ 2 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 %
  • ЕМС: Відповідно до EN 60947- 5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 100 mA
  • Залишковий струм: Typ. 0,8 mA (≤ 1,2 мА при Ub max та 100 °C)
  • Мінімальний струм навантаження: ≥ 3 mA
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Імпульс включення: ≤ 5 ms
  • Ударостійкість та вібростійкість: 100 г/5 мс/500 циклів; 150 г/1 млн. циклів; 10...55 Гц, 1 мм/55...500 Гц/60 г
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +100 °C
  • Матеріал корпуси: Нержавіюча сталь V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, LCP
  • Довжина корпусу: 65 mm
  • Корисна довжина різьблення: 47 mm
  • Макс. момент затягування: Typ. 90 Nm
  • Клас захисту: III
  • № файлу UL: E181493
  • MTTFD: 1.287 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Сталь St37 (Fe): 1
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,55
  • Алюміній (Al): Ок. 0,24
  • Мідь (Cu): Ок. 0,19
  • Латунь (Ms): Бл. 0,24
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 9 мм
  • B: 18 мм
  • C: 18 мм
  • D: 24 мм
  • E: 2 мм
  • F: 64 мм
  • Монтаж: псевдозаподліцо
  • Відстань спрацьовування: 8 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Функція вихідного сигналу: NC
  • Серія: IMB
Інші товари категорії:
  • IMA18-20NE1ZC0K
    • Монтаж: з виступаючою частиною
    • Відстань спрацьовування: 20 мм