Індуктивний датчик Sick IMB18-08BPOVU2S
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IMB18-08BPOVU2S
IMB18-08BPOVU2S  134413 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1072814
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Стандарт
  • Розмір різьблення: M18 x 1
  • Діаметр: Ø 18 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 8 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 6 ,48 mm
  • Монтаж: Псевдозаподлицо
  • Частота перемикання: 1.000 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 3-жильний, 2 m
  • Вихід, що перемикає: PNP
  • Функція виходу: Нормально закритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP68 , IP69K ,
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Гістерезис: 3 % ... 20 %
  • Відтворюваність : ≤ 2 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 %
  • ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Матеріал кабелю: Поліуретан
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 100 г/5 мс/500 циклів; 150 г/1 млн. циклів; 10...55 Гц, 1 мм/55...500 Гц/60 г
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +100 °C
  • Матеріал корпуси: Нержавіюча сталь V2A, DIN 1.4305 / AISI 303
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, LCP
  • Довжина корпусу: 50 mm
  • Корисна довжина різьблення: 45 mm
  • Макс. момент затягування: Typ. 90 Nm
  • Клас захисту: III
  • № файлу UL: E181493
  • MTTFD: 1.971 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Сталь St37 (Fe): 1
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,55
  • Алюміній (Al): Ок. 0,24
  • Мідь (Cu): Ок. 0,19
  • Латунь (Ms): Бл. 0,24
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 9 мм
  • B: 18 мм
  • C: 18 мм
  • D: 24 мм
  • E: 2 мм
  • F: 64 мм
  • Монтаж: псевдозаподліцо
  • Відстань спрацьовування: 8 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: PNP
  • Функція вихідного сигналу: NC
  • Серія: IMB
Інші товари категорії:
  • IMB30-15BDSVU2S
    • Монтаж: врівень
    • Відстань спрацьовування: 15 мм