Індуктивний датчик Sick IME08-2N5POZT0S
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IME08-2N5POZT0S
IME08-2N5POZT0S  134148 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1040858
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Стандарт
  • Розмір різьблення: M8 x 1
  • Діаметр: Ø 8 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 2,5 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa : 2,025 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 4.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M8, 3-конт.
  • Переключающий вихід: PNP
  • Функція виходу: Нормально закритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 100 ms
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +75 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, нікельований
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, PA 66
  • Довжина корпусу: 50 мм
  • Корисна довжина різьблення: 30 mm
  • Макс. момент затягування: ≤ 5 Nm
  • Комплект поставки: Кріпильна гайка, латунь, нікельована (2 шт.)
  • № файлу UL: NRKH.E181493
  • MTTF< sub>D: 1.735 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Сталь St37 (Fe): 1
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,8
  • Алюміній (Al): Ок. 0,45
  • Мідь (Cu): Ок. 0,4
  • Латунь (Ms): Ок. 0,4
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 8 мм
  • B: 16 мм
  • C: 8 mm
  • D: 7,5 mm
  • E: 6 мм
  • F: 20 mm
  • Монтаж: з виступаючою частиною
  • Відстань спрацьовування: 2.5 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: PNP
  • Функція вихідного сигналу: NC
  • Серія: IME
Інші товари категорії:
  • IM12-04BPO-ZCK
    • Монтаж: врівень
    • Відстань спрацьовування: 4 мм