Індуктивний датчик Sick IME12-04BPSZT0KS08
  • Індуктивні датчики
  • IME12-04BPSZT0KS08
IME12-04BPSZT0KS08  140481 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1044447
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Короткий корпус
  • Розмір різьблення: M12 x 1
  • Діаметр: Ø 12 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 4 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 3,24 mm
  • Монтаж: Рівень
  • Частота перемикання: 2.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M8, 3-конт.
  • Тип захисту: IP67
  • Спеціальна опція: Колір ковпачка = чорний
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC< /li>
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 100 ms
  • Гістерезис: 5 % ... 15 %
  • Відтворюваність: ≤ 2 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 % ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2 Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 g, 11 ms/10 Hz. 55 Hz, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +75 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, нікельований
  • Матеріал , Активна поверхня: Пластик, PA 66
  • Довжина корпусу: 44 mm
  • Корисна довжина різьблення: 28 mm
  • Макс. момент затягування: ≤ 12 Nm
  • MTTF< sub>D: 1.735 років
  • DCavg: 0 %
  • B: 24 мм
  • C: 12 мм
  • D: 12 мм
  • F: 32 mm< /li>
  • Монтаж: врівень
  • Відстань спрацьовування: 4 мм
Інші товари категорії:
  • IQ10-03BPPKW2S
    • Монтаж: врівень