Індуктивний датчик Sick IME12-04BPSZW2K
  • Індуктивні датчики
  • IME12-04BPSZW2K
IME12-04BPSZW2K  134381 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1040765
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Короткий корпус
  • Розмір різьблення: M12 x 1
  • Діаметр: Ø 12 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 4 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 3,24 mm
  • Монтаж: Рівень
  • Частота перемикання: 2.000 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 3-жильний, 2 m
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 100 ms
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Поперечний переріз кабелю: 0 ,25 mm²
  • Діаметр дроту: Ø 3,9 mm
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C . .. +75 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, нікельований
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, PA 66
  • Довжина корпусу: 44 mm
  • Корисна довжина різьблення: 29 мм
  • Макс. момент затягування: ≤ 12 Nm
  • MTTF< sub>D: 1.735 років
  • DCavg: 0 %
  • B: 24 мм
  • C: 12 мм
  • D: 12 мм
  • F: 32 mm< /li>
  • Монтаж: врівень
  • Відстань спрацьовування: 4 мм
Інші товари категорії:
  • IMA30-20BE1ZC0K
    • Монтаж: псевдозаподліцо
    • Відстань спрацьовування: 20 мм