Індуктивний датчик Sick IME12-10NPSZC0S
  • Індуктивні датчики
  • IME12-10NPSZC0S
IME12-10NPSZC0S  134134 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1071242
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Стандарт
  • Розмір різьблення: M12 x 1
  • Діаметр: Ø 12 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 10 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 8 ,1 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 400 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Переключающий вихід: PNP
  • Функція виходу: Нормально відкритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP67
  • Особливі властивості: Потрійна відстань спрацьовування
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 50 ms< /li>
  • Гістерезис: 1 % ... 15 %
  • Відтворюваність: ≤ 5 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 % ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2 Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +75 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, нікельований
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, PA 66
  • Довжина корпусу: 65 мм
  • За лезная довжина різьблення: 43 mm
  • Макс. момент затягування: ≤ 12 Nm
  • MTTF< sub>D: 1.735 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Сталь St37 (Fe): 1
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,68
  • Алюміній (Al): Ок. 0,47
  • Мідь (Cu): Ок. 0,42
  • Латунь (Ms): Бл. 0,5
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 15 мм
  • B: 45 mm
  • C: 12 mm
  • D: 30 mm< /li>
  • E: 13 мм
  • F: 100 мм
  • Монтаж: з виступаючою частиною
Інші товари категорії:
  • IH06-02BPO-VTK
    • Монтаж: псевдозаподліцо