Вимикач безконтактний Sick IME2S30-15N4DC0
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Аварійні вимикачі
  • IME2S30-15N4DC0
IME2S30-15N4DC0  247517 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 247517
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1091953
  • Принцип роботи датчика: Індуктивний
  • Кількість безпечних виходів: 2
  • Діаметр корпусу: M30
  • Відстань спрацьовування Sn: 15 mm
  • Безпечна відстань включення Sao: 12 mm
  • Безпечна відстань вимикання Sar: 22,5 мм
  • Активні сенсорні поверхні: 1
  • Частота пускача: ≤ 100 Hz
  • Клас надійності: SIL2 (IEC 61508 ), SILCL2 (EN 62061),
  • Категорія: Категорія 2 (ISO 13849-1)
  • Рівень продуктивності: PL d (ISO 13849-1)
  • PFHd (середня ймовірність небезпечної відмови за годину): 6,0 x 10-8 (IEC 61508)
  • TM (задана тривалість роботи): 20 років (ISO 13849-1)
  • Тип конструкції: Тип конструкції 3 (ISO 14119-1)
  • Ступінь кодування пускача: Незакодований (EN ISO 14119)
  • Надійний ланцюг послідовного включення: З Flexi Loop (з діагностикою)
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Індикація діагностики: ✔
  • Індикація стану: ✔
  • Клас захисту: III (IEC 61140)
  • Розрахункова напруга на ізоляції Ui : 28,8 V
  • Максимально допустима імпульсна напруга Uimp: 1.500 V
  • Напруга живлення UV: 24 V DC (19,2 V DC ... 28,8 V DC)
  • Споживання струму: ≤ 20 mA
  • Тип виходу: Напівпровідникові виходи (OSSD) із самоконтролем
  • < li>Оцінка: ≤ 1 ms
  • Час розблокування: ≤ 1 ms
  • Час ризику: ≤ 20 ms
  • Затримка включення: ≤ 1 s
  • Тип корпусу: Циліндричний
  • Діаметр корпусу: M30
  • Довжина корпусу: 71 мм
  • Корисна довжина різьблення: 34,6 мм
  • < li>Монтаж: З виступаючою частиною
  • Тип захисту: IP67 (IEC 60529)
  • Діапазон робочих температур: –25 °C ... +70 °C
  • Температура зберігання: –25 °C ... +70 °C< /li>
  • Відносна вологість повітря: 50 %, при 70 °C (IEC 60947-5-2)
  • Вібростійкість: 10 Hz ... 55 Hz, 1 mm (IEC 60947-5- 2)