Індуктивний датчик Sick IME30-15BPSZW2S
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IME30-15BPSZW2S
IME30-15BPSZW2S  134356 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1041032
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Стандарт
  • Розмір різьблення: M30 x 1,5
  • Діаметр: Ø 30 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 15 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa : 12,15 mm
  • Монтаж: Врівень
  • Частота перемикання: 500 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 3-жильний, 2 m
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Нормально відкритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP67
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 125 ms
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Поперечний переріз кабелю: 0 ,25 mm²
  • Діаметр дроту: Ø 3,9 mm
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 g, 11 ms/10 Hz ... 55 Hz, 1 mm
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C . .. +75 °C
  • Матеріал корпусу: Латунь, нікельований
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, PA 66
  • Довжина корпусу: 70 mm
  • Корисна довжина різьблення: 54 мм
  • Макс. момент затягування: ≤ 100 Nm
  • Комплект поставки: Кріпильна гайка, латунь, нікельована (2 шт.)
  • № файлу UL: NRKH.E181493
  • MTTF< sub>D: 1.735 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Сталь St37 (Fe): 1
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,8
  • Алюміній (Al): Ок. 0,45
  • Мідь (Cu): Ок. 0,4
  • Латунь (Ms): Ок. 0,4
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • B: 60 мм
  • C: 30 мм
  • D: 45 мм
  • F: 120 мм
  • Монтаж: врівень
  • Відстань спрацьовування: 15 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: PNP
  • Функція вихідного сигналу: NC
  • Серія: IME
Інші товари категорії:
  • IME12-04NNSZW2K
    • Монтаж: з виступаючою частиною
    • Відстань спрацьовування: 4 мм