Індуктивний датчик Sick IMP14-03BNSVC0S
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IMP14-03BNSVC0S
IMP14-03BNSVC0S  129034 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6050139
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Розмір різьблення: M14 x 1,5
  • Діаметр: Ø 14 mm< /li>
  • Стужність на стиск: ≤ 500 bar
  • Відстань спрацьовування Sn: 3 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa< /sub>: 2,4 mm
  • Монтаж: Врівень
  • Частота перемикання: 500 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Перемикаючий вихід: NPN
  • Функція виходу: Нормально відкритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP68
  • Особливі властивості: Стійкість до високого тиску
  • Спеціальні випадки застосування: Застосування гідравліки
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 20 %
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: ≤ 50 ms
  • Гістерезис: 1 % ... 15 %
  • Відтворюваність: ≤ 4 %
  • Відхилення температури (від Sr): 15 % ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Міцність вакууму: 10-8 Torr
  • Розмір кільця ущільнювача: 11,5 мм x 2,0 мм
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +80 °C
  • Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь V4A, DIN 1.4404 / AISI 316L
  • Матеріал, активна поверхня: Кераміка, ZrO2< /li>
  • Матеріал, кільце ущільнювача: NBR
  • Довжина корпусу: 65 mm
  • Корисна довжина різьблення: 11 mm
  • Макс. момент затягування: ≤ 70 Nm
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Сталь St37 (Fe): 1
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,85
  • Алюміній (Al): Ок. 0
  • Мідь (Cu): Ок. 0
  • Латунь (Ms): Ок. 0,15
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • Монтаж: врівень
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: NPN
  • Функція вихідного сигналу: NC
  • Серія: IMP
Інші товари категорії:
  • IME12-04BPSZW2S
    • Монтаж: врівень