Індуктивний датчик Sick IMS12-08NPONC0S
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IMS12-08NPONC0S
IMS12-08NPONC0S  258178 - 2 - trade-control.com.ua
Уточнити ціну та терміни поставки
Код товару: 258178
Під замовлення
Ціна:
ЗА ЗАПИТОМ
Технічний опис
  • Артикул: 1103203
  • Тип корпусу: Циліндричний з різьбленням
  • Конструкція корпусу: Стандарт
  • Розмір різьблення: M12 x 1
  • Діаметр: Ø 12 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 8 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 6 ,48 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 2.000 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Нормально закритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP68 , IP69K ,
  • Особливі властивості: Стійкий до миючих засобів, Температурна стійкість
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 V
  • Споживання струму: 10 mA
  • Затримка готовності: 100 ms
  • Гістерезис: 3 % ... 20 %
  • Відтворюваність: ≤ 2 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 %
  • ЕМС: Випромінення перешкод та стійкість до перешкод відповідно до Директиви про транспортні засоби ECE-R10, Вид. 5: Твердження типу E1, Перешкодостійкість відповідно до DIN ISO 11452-2:100 В/м, Вертикальна AM 20 МГц - 800 МГц; горизонтальна AM 200 МГц – 800 МГц; вертикальна/горизонтальна PM 800 МГц - 2,7 ГГц, Кондуктивні перешкоди відповідно до ISO 7637-2 (імпульс/межа чутливості/критерій відмови 12 В/критерій відмови 24 В): 1/IV/C/C, 2a/IV/ A/A, 2b/IV/C/C, 3a/IV/A/A, 3b/IV/A/A, 4/IV/C/A, 5a/IV/B/B, 5b/IV/B/ B, EN 61000-4-2 ESD: 4 кВ CD / 8 кВ AD, EN 61000-4-3 HF випромінюваний: 10 В/м, EN 61000-4-4 Burst: 2 кВ, EN 61000-4-5 Surge : 0,5 кВ L-to-L, Ri: 2 Ом, EN 61000-4-3 HF провідний: 10 В/м,
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +100 °C
  • Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь V4A, DIN 1.4404 / AISI 316L< /li>
  • Матеріал, активна поверхня: Пластик, LCP
  • Довжина корпусу: 65 mm
  • Корисна довжина різьблення: 43 mm
  • Макс. момент затягування: Typ. 20 Nm
  • Клас захисту: III
  • № файлу UL: E181493
  • MTTFD: 1.196 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть змінюватися< /li>
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,67
  • Алюміній (Al): Ок. 0,42
  • Мідь (Cu): Ок. 0,35
  • Латунь (Ms): Бл. 0,42
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 12 мм
  • B: 24 мм
  • C: 12 мм
  • D: 24 мм< /li>
  • E: 16 мм
  • F: 64 мм
  • Монтаж: з виступаючою частиною
  • Відстань спрацьовування: 8 мм
  • Тип корпусу: циліндричний з різьбленням
  • Тип виходу: PNP
  • Функція вихідного сигналу: NC
  • Серія: IMS
Інші товари категорії:
  • IMB12-08NPSVU2S