Індуктивний датчик Sick IQ10-03BPPKW2S
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IQ10-03BPPKW2S
IQ10-03BPPKW2S  134487 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1055465
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • Розміри (Ш x В x Г): 10 мм x 28 мм x 16 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 3 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 2,43 mm
  • Монтаж: Рівень< /li>
  • Частота перемикання: 2.000 Hz
  • Вигляд підключення: Кабель, 4-жильний, 2 m
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Комплементарний
  • Електричне виконання: Пост. струм, 4-провідний
  • Тип захисту: IP68
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 %
  • Падіння напруги: ≤ 3 V
  • Споживання струму: 20 mA
  • Затримка готовності: ≤ 100 ms
  • Гістерезис: 5 % ... 15 % Відтворюваність: ≤ 2 % , ,
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 %
  • ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Матеріал кабелю: PVC
  • Поперечний переріз кабелю : 0,25 mm²
  • Діаметр дроту: Ø 3,7 mm
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C .. +75 °C
  • Матеріал корпусу: Пластик, VISTAL®
  • Макс. момент затягування: ≤ 1 Nm
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Нержавіюча сталь (V2A): 0,7
  • Алюміній (Al): 0 ,4
  • Медь (Cu): 0,3
  • Латунь (Ms): 0,5
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 0 мм
  • B: 10 мм
  • C: 10,3 mm
  • D: 9 mm
  • E: 0 mm
  • F: 24 мм
  • G: 0 mm
  • Монтаж: врівень
  • Відстань спрацьовування: 3 мм
  • Тип корпусу: прямокутний
  • Тип виходу: PNP
  • Функція вихідного сигналу: комплементарний
  • Серія: IQB
Інші товари категорії:
  • IMA18-10BE1ZC0K
    • Монтаж: псевдозаподліцо