Індуктивний датчик Sick IQ40-40NPSKK0S
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IQ40-40NPSKK0S
IQ40-40NPSKK0S  128751 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1071851
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • Конструкція корпусу: Стандартна конструкція
  • Розміри (Ш x В x Г): 40 mm x 40 mm x 118 mm
  • Відстань спрацьовування Sn: 40 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 32,4 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 100 Hz
  • Вигляд підключення: Кабельне введення
  • Переключаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Нормально відкритий
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP67, IP68, IP69K
  • Спеціальні випадки застосування: Суворі умови експлуатації
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 10 Vss
  • Падіння напруги: ≤ 2 V
  • Споживання струму: 20 mA < /li>
  • Затримка готовності: ≤ 50 ms
  • Гістерезис: 3 % ... 15 %
  • Відтворюваність: ≤ 6 %
  • Відхилення температури ( від Sr): ± 10 %
  • Постійний струм Ia: ≤ 200 mA
  • Різьбове з'єднання кабелів у клемній коробці : M20 1,5
  • Поперечний переріз жил: ≤ 2,5 mm²
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C . .. +85 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +85 °C
  • Матеріал корпусу: Пластик, PA 66
  • Макс. момент затягування: 1,8 Nm
  • Клас захисту: II
  • № файлу UL: E348498
  • MTTFD: 1.406 років< /li>
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,8
  • Алюміній (Al): Ок. 0,34
  • Мідь (Cu): Ок. 0,27
  • Латунь (Ms): Ок. 0,38
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 42 мм
  • B: 150 мм
  • C: 40 мм
  • D: 120 мм< /li>
  • E: 40 мм
  • F: 150 мм
  • Монтаж: з виступаючою частиною
  • Відстань спрацьовування: 40 мм
  • Тип корпусу: прямокутний
  • Тип виходу: PNP
  • Функція вихідного сигналу: NC
  • Серія: IQG
Інші товари категорії:
  • IM30-10BUS-ZU0
    • Монтаж: врівень
    • Відстань спрацьовування: 10 мм