Індуктивний датчик Sick IQ80-60NPP-KK0
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IQ80-60NPP-KK0
IQ80-60NPP-KK0  129090 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 7900227
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • Конструкція корпусу: Стандарт
  • Розміри (Ш x В x Г): 80 mm x 105 мм x 40 мм
  • Відстань спрацьовування Sn: 60 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 48,6 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 100 Hz
  • Вигляд підключення: Кабельне введення з різьбленням M20
  • Переключаючий вихід: PNP
  • Функція виходу: Нормально закритий або нормально відкритий
  • Властивості перемикання на вибір: Жорстко запрограмований
  • Електричне виконання: Пост. струм, 3-провідний
  • Тип захисту: IP65
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 36 V DC
  • Падіння напруги: ≤ 2,5 V
  • Споживання струму: 15 mA
  • Гістерезис: 1 % ... 15 %
  • Відхилення температури (від Sr): ± 10 %
  • ЕМС: Відповідно до EN 60947-5-2
  • Постійний струм Ia: ≤ 250 mA
  • Залишковий струм : ≤ 0,5 mA
  • Різьбове з'єднання кабелів у клемній коробці: M20 1,5
  • Поперечний переріз жил: ≤ 2,5 mm²
  • Захист від короткого замикання: ✔
  • Захист від інверсії полярності: ✔
  • Придушення імпульсу включення: ✔
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур під час роботи: –25 °C ... +80 °C
  • Матеріал корпусу: Пластик, PPE
  • MTTFD: 2.554 років
  • DCavg: 0 %
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть бути змінені
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,7
  • Алюміній (Al): Ок. 0,3
  • Мідь (Cu): Ок. 0,2
  • Латунь (Ms): Ок. 0,4
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 160 мм
  • B: 160 мм
  • C: 80 мм
  • D: 150 мм< /li>
  • E: 40 мм
  • F: 480 мм
  • Монтаж: з виступаючою частиною
  • Відстань спрацьовування: 60 мм
  • Тип корпусу: прямокутний
  • Тип виходу: PNP
  • Функція вихідного сигналу: NO / NC
  • Серія: IQL
Інші товари категорії:
  • IME12-04BPSZC0S
    • Монтаж: врівень
    • Відстань спрацьовування: 4 мм