Індуктивний датчик Sick IQ80-60NUP-KK0
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Індуктивні датчики
  • IQ80-60NUP-KK0
IQ80-60NUP-KK0  129093 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 7902138
  • Тип корпусу: Прямокутний
  • Конструкція корпусу: Стандарт
  • Розміри (Ш x В x Г): 80 mm x 105 мм x 40 мм
  • Відстань спрацьовування Sn: 60 mm
  • Відстань спрацьовування забезпечена Sa: 48,6 mm
  • Монтаж: З виступаючою частиною
  • Частота перемикання: 4 Hz
  • Вигляд підключення: Кабельне введення з різьбленням M20
  • Перемикаючий вихід: PNP / NPN
  • Функція виходу: Нормально закритий або нормально відкритий
  • Властивості перемикання на вибір: Жорстко запрограмований
  • Електричне виконання: Перем./пост. струм, 2-провідний
  • Тип захисту: IP65
  • Напруга живлення: 20 V AC/DC ... 250 V AC/DC
  • Падіння напруги: ≤ 6,5 V (перем. струм)
  • Гістерезис: 1 % ... 15 %
  • Відтворюваність: ≤ 10 %
  • Відхилення температури (від S< sub>r): ± 10 %
  • ЕМС: За EN 55011, клас В, Відповідно до EN 60947-5-2,
  • Постійний струм Ia : ≤ 350 mA , ≤ 250 mA , ≤ 100 mA ,
  • Залишковий струм: ≤ 2,5 mA (AC 250 V)
  • Мінімальний струм навантаження: > 5 mA
  • Короткочасний струм: 2,2 A
  • Різьбове з'єднання кабелів у клемній коробці: M20 1,5
  • Поперечний переріз жил: ≤ 2,5 mm²< /li>
  • Захист від короткого замикання: –
  • Ударостійкість та вібростійкість: 30 г, 11 мс/10…55 Гц, 1 мм
  • Діапазон температур при роботі: –25 °C ... +80 °C
  • Матеріал корпусу: Пластик, PPE
  • Клас захисту: II
  • Розрахункова напруга на ізоляції Ui: 250 V AC
  • Категор ія споживання: AC-140, DC-13,
  • Ступінь забруднення: 3
  • Максимально допустима імпульсна напруга: 4 kV
  • Примітка: Значення є орієнтовними і можуть змінюватись
  • Нержавіюча сталь (V2A): Ок. 0,7
  • Алюміній (Al): Ок. 0,3
  • Мідь (Cu): Ок. 0,2
  • Латунь (Ms): Ок. 0,4
  • Примітка: Відповідні графічні матеріали див. «Вказівки щодо встановлення»
  • A: 160 мм
  • B: 160 мм
  • C: 80 мм
  • D: 150 мм< /li>
  • E: 40 мм
  • F: 480 мм
  • Монтаж: з виступаючою частиною
  • Відстань спрацьовування: 60 мм
  • Тип корпусу: прямокутний
  • Тип виходу: PNP / NPN
  • Функція вихідного сигналу: NO / NC
  • Серія: IQL
Інші товари категорії:
  • IME12-08NPPZC0S
    • Відстань спрацьовування: 8 мм