Фотоелектричний датчик Sick IRL-P211E50
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Фотоелектричні датчики
  • IRL-P211E50
IRL-P211E50  133829 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1063186
  • Пускувач: Пневматичний клапан є
  • Логічний принцип роботи: Подача окремих одиниць
  • Тип відведення: Розвантаження окремих одиниць, Пакетне розвантаження
  • Принцип датчика/виявлення: Датчик з відображенням від рефлектора< /li>
  • Розміри (Ш x В x Г): 50 mm x 125,3 mm x 48,9 mm
  • Дистанція роботи, макс.: 250 mm ... 1.500 mm
  • Фокус: 7°
  • Вигляд випромінювання: Видиме червоне світло
  • Розміри світлової плями (відстань): Ø 20 mm (500 mm)
  • Кут випромінювання: 7°
  • Налаштування: Потенціометр, 9 оборотів
  • Напруга живлення: 19,2 V DC ... 27,6 V DC
  • Залишкова пульсація: < 5 V ss
  • Споживання струму: 20 mA
  • Переключаючий вихід: PNP
  • Сигнальна напруга PNP HIGH/LOW: Ок. UV — 0,5 В/0 В
  • Вихідний струм Iмакс.: ≤ 100 mA
  • Оцінка: 2 ms
  • Частота перемикання: 250 Hz
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 4-конт.
  • Тип підключення для послідовного з'єднання: Кабель з розеткою, M12, 4 -Конт. 1,2 m
  • Схеми захисту: A, C, D,
  • Клас захисту: III
  • Вага: 175 g
  • Матеріал корпусу: Пластик, ABS
  • Тип захисту: IP65
  • Ударостійкість та вібростійкість: Відповідно до IEC 68
  • Діапазон температур при роботі: –10 °C ... + 55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... +75 °C
  • Конструкція магнітного клапана: 3/2-ходовий клапан
  • Принцип дії магнітного клапана: Air to Drive (NC)
  • Тип підключення магнітного клапана: Стиснене повітря, діаметр 2 x 8 мм, Робоча лінія діаметром 4 мм
  • Параметри котушки: 24 V DC 2 W
  • < li>Витрата повітря: Ок. 20 Nl/min
  • Продуктивність видалення повітря: Ок. 100 Nl/min
  • Діапазон робочого тиску: 4 bar ... 7 bar
  • MTTFD: 1.374 років
  • DC< sub>avg: 0 %
  • Витрата повітря: Ок. 20 Nl/min
  • Відстань спрацьовування: 250 … 1500 мм