Датчик контрасту Sick KT10W-2N2115
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Датчики контрасту
  • KT10W-2N2115
KT10W-2N2115  129360 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1029071
  • Розміри (Ш x В x Г): 30,4 мм x 53 мм x 80 mm
  • Дистанція виявлення: 10 mm
  • Допуск області сканування: ± 3 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Джерело випромінювання: Світлодіод, RGB
  • Довжина хвилі: 640 nm, 525 nm, 470 nm
  • Джерело світла: Довга та коротка сторони пристрою, взаємозамінні
  • Розмір світлової плями: 0,8 mm x 4 mm
  • Положення світлової плями: Поперек
  • Налаштування: Кнопка налаштування
  • Метод налаштування: 2-точкова статична установка, Налаштування динамічна (хв./макс.),
  • Функція: Автоматична корекція дрейфу
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Споживання струму: < 120 mA
  • Частота перемикання: 25 kHz
  • Оцінка: 20 µs
  • Нестійкість: < 10 µs
  • Перемикаючий вихід : NPN
  • Дискретний вихід (напруга): NPN: ВИСОКИЙ = прибл. UV /НИЗЬКИЙ ≤ 2 В
  • Вихідний струм Iмакс.: 100 mA
  • Вхід, налаштування (ET): NPN, Teach: U < 2 V, Run: U = 10 V ... < UV,
  • Вхід, вхід гасіння (AT): NPN, Погашено: U < 2 В, З вільним ходом: U > 10 В… < Uv ,
  • Час накопичення (ET): 25 мс, енергонезалежне збереження
  • Тимчасова затримка: 20 мс, регулюється
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 5-конт.
  • Клас захисту: II
  • Тип захисту: IP67
  • Вага: 400 g
  • Матеріал корпусу: Метал, Цинк, лиття під тиском
  • Діапазон температур під час роботи: –10 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –10 °C .. +75 °C