Датчик контрасту Sick KT5W-2P2156S42
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Датчики контрасту
  • KT5W-2P2156S42
KT5W-2P2156S42  134681 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 1057643
  • Розміри (Ш x В x Г): 30,4 мм x 53 мм x 80 mm
  • Дистанція виявлення: 10 mm
  • Форма корпусу (вихід світла): Прямокутний
  • Джерело випромінювання: Світлодіод, RGB
  • Довжина хвилі: 470 nm, 525 nm, 640 nm
  • Джерело світла: Довга та коротка сторони пристрою, взаємозамінні
  • Розмір світлової плями: 1,2 mm x 4,2 mm
  • Положення світлової плями: Поперек
  • Налаштування : Кнопка налаштування
  • Метод налаштування: 2-точкова настройка статична
  • Напруга живлення: 10 V DC ... 30 V DC
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 V ss
  • Споживання струму: < 80 mA
  • Частота перемикання: 10 kHz
  • Частота перемикання Q: 10 kHz
  • Час відгуку Q: 50 µs
  • Перемикаючий вихід: PNP
  • Дискретний вихід (напруга): PNP: ВИСОКИЙ = UV ≤ 2 В/ НИЗЬКИЙ прибл. 0 В
  • Аналоговий вихід: 0 V ... 5 V
  • Вихідний струм Iмакс.: 100 mA
  • Вхід, налаштування (ET): PNP, Teach: U = 10 V ... < UV, Run: U < 2 V,
  • Час накопичення (ET): 25 мс, енергонезалежне збереження
  • Вигляд підключення: Роз'єм M12, 5-конт.
  • Клас захисту: II
  • Тип захисту: IP67
  • Вага: 400 g
  • Матеріал корпусу: Метал, Цинк, лиття під тиском
  • Діапазон температур під час роботи: –10 °C ... +55 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –25 °C ... + 75 °C
  • Стійкість до струсу: Відповідно до IEC 60068
  • Дистанція виявлення: 10 мм
  • Розмір світлової плями: 1.2 x 4,2 мм