Датчик рівня заповнення Sick LBV321-XXTGCTKMX01000
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Датчики рівня
  • LBV321-XXTGCTKMX01000
LBV321-XXTGCTKMX01000  129674 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6044870
  • Середовище: Сипучі матеріали
  • Спосіб вимірювання: Граничне значення
  • Довжина зонда: 1.000 mm
  • Робочий тиск: –1 bar ... 6 bar
  • Робоча температура: –20 °C ... +80 °C
  • Щільність завантажуваного матеріалу: ≥ 0,02 g/ cm³
  • Навантаження при розтягуванні: ≤ 3.000 N
  • Точність вимірювального елемента: ± 10 mm
  • Відтворюваність: ≤ 5 mm
  • Оцінка: 500 мс при покритті / 1000 мс при звільненні. Час ініціалізації: < 2 s
  • Клас захисту 2 за VDE: ✔
  • Вигляд підключення: M20 x 1,5
  • Вихідний сигнал: 1 x PNP/NPN
  • Напруга живлення: Транзисторний вихід з нульовим потенціалом PNP/NPN: 10 V DC ... 55 V DC
  • Гістерезис: 10 mm
  • Сигнальна напруга HIGH: Uv –3 V
  • Сигнальна напруга LOW: < 1 Вт
  • Вихідний струм: < 300 mA
  • Індуктивне навантаження: 1 H
  • Ємнісне навантаження: 100 nF
  • Тип захисту: IP66 / IP67
  • Технічні підключення: G 1 A
  • Матеріал корпусу: Пластик
  • Матеріал датчиків: Нержавіюча сталь 316L, 318S, PUR, FEB
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +70 °C
  • Діапазон температур при зберіганні: –40 °C ... + 80 °C