Датчик рівня заповнення Sick LBV330-XXAGDT8MX1000
  • >
  • Sick
  • Датчики
  • Датчики рівня
  • LBV330-XXAGDT8MX1000
LBV330-XXAGDT8MX1000  248058 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6061377
  • Середовище: Сипучі матеріали
  • Спосіб вимірювання: Граничне значення
  • Довжина зонда: 1.000 mm
  • Робочий тиск: –1 bar ... 25 bar
  • Робоча температура: –50 °C ... +150 °C
  • Щільність завантажуваного матеріалу: ≥ 0,008 g/cm³< /li>
  • Розмір частинок: < 10 mm
  • Відтворюваність: ≤ 5 mm
  • Залишкова пульсація: ≤ 5 Vss
  • Час ініціалізації: < 2 s
  • Клас захисту 2 за VDE: ✔
  • Вигляд підключення: M20 x 1,5
  • Вихідний сигнал: 1 x PNP/NPN
  • Напруга живлення: Транзисторний вихід з нульовим потенціалом PNP /NPN: 10 V DC ... 55 V DC
  • Гістерезис: 10 mm
  • Сигнальна напруга HIGH: Uv –3 V
  • Сигнальна напруга LOW: < 1 Вт
  • Вихідний струм: < 300 mA
  • Індуктивне навантаження: ≤ 1 H
  • Ємнісне навантаження: 100 nF
  • Тип захисту: IP66 / IP67
  • Технічні підключення: G 1½ A PN 25
  • Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь (електрополірована)
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +80 °C