Датчик рівня заповнення Sick LBV330-XXANDRAMX0800
  • Датчики рівня
  • LBV330-XXANDRAMX0800
LBV330-XXANDRAMX0800  142176 - 2 - trade-control.com.ua
  • Артикул: 6038226
  • Середовище: Сипучі матеріали
  • Спосіб вимірювання: Граничне значення
  • Довжина зонда: 800 мм
  • Робочий тиск: –1 bar ... 25 bar
  • Робоча температура: –50 °C ... +150 °C
  • Щільність завантажуваного матеріалу: ≥ 0,008 g/cm³< /li>
  • Розмір частинок: < 10 mm
  • Відтворюваність: ≤ 5 mm
  • Споживання струму: 5 mA ... 30 mA
  • Час ініціалізації: < 2 s
  • Клас захисту 1 по VDE: ✔
  • Вигляд підключення: M20 x 1,5
  • Вихідний сигнал: Подвійне реле (DPDT)
  • Напруга живлення: Подвійне реле (DPDT): 20 V DC . .. 72 V DC / 20 V AC ... 253 V AC
  • Гістерезис: 10 mm
  • Вихідний струм: > 10 µA; < 3A AC, 1A DC
  • Індуктивне навантаження: 750 VA 54 W
  • Контактне навантаження: Мін. 50 мВт/макс. 750 В·А, 54 Вт
  • Тип захисту: IP66 / IP67
  • Технічні підключення: 1 ½" NPT PN 25 / нержавіюча сталь 316L
  • Матеріал корпусу: Алюміній
  • Діапазон температур під час роботи: –40 °C ... +80 °C